Czyszczenie pomieszczeń po pożarach

Pożary każdej wielkości powodują natychmiastowe i widoczne szkody, ale gdy płomienie zostaną zgaszone, kosztowne straty mogą zacząć się sumować wraz z odkryciem każdego kolejnego kawałka pomieszczenia. Jeśli w Twojej firmie wybuchnie pożar, tracisz zdolność do działania, dopóki szkoda nie zostanie naprawiona przez profesjonalną firmę zajmującą się renowacją. Reakcja w ciągu pierwszych 48 godzin ma kluczowe znaczenie dla ograniczenia strat.

W firmie Sprzątanie po pożarach ułatwiamy reagowanie na szkody pożarowe dzięki eksperckim rozwiązaniom w zakresie planowania i gotowości oraz szybkiemu przywracaniu sprawności po uszkodzeniu pożarowym. Niezależnie od tego, czy masz gotowy plan, czy masz do czynienia z nieoczekiwanym, możesz zaufać naszym ekspertom, że będą działać szybko. Stosujemy sprawdzony proces przywracania sprawności po pożarze i dymie, aby zaradzić szkodom i przywrócić działanie Twojej firmy.

Jak postępować po pożarze?

Od początku do końca nasz zespół zajmuje się naprawami szkód pożarowych z najwyższą starannością:

1. Przywrócenie bezpieczeństwa

Szybko i sprawnie pracujemy, aby ustabilizować teren, aby zapewnić bezpieczną przestrzeń roboczą. W wielu przypadkach szkody pożarowe obejmują szkody spowodowane przez zalanie wodą zraszaczy i węży przeciwpożarowych. Stabilizacja i odizolowanie terenu obejmuje usuwanie stojącej wody i zalanych materiałów, które mogą stwarzać ryzyko rozwoju pleśni i grzybów.

2. Oceniamy uszkodzenia i opracowujemy plan działań

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze całego kraju, szybko oceniamy zasięg płomieni i uszkodzenia spowodowane dymem, aby określić najszybsze i najskuteczniejsze rozwiązania do szybkiej renowacji.

3. Zabezpieczamy wszystkie wartościowe rzeczy

Pożary często niszczą okna i drzwi, narażając Twoją własność na działanie żywiołów i ryzyko kradzieży, wandalizmu i intruzów. Wznosimy tymczasowe ogrodzenia i szczeliny między deskami na obwodzie Twojego budynku, aby chronić teren do czasu zakończenia naprawy szkód spowodowanych ogniem i dymem.

4.Rozbiórka i pierwsze działania oczyszczające

Nasi eksperci są przeszkoleni w zakresie precyzyjnego, kontrolowanego rozbierania pozostałych elementów, aby zachować pozostałą własność i zapobiec dalszym uszkodzeniom. Naprawa awaryjna po pożarze obejmuje usunięcie wszelkich wykładzin dywanowych, płyt sufitowych, płyt kartonowo-gipsowych i innych nieusuwalnych materiałów uszkodzonych przez płomienie lub wodę lub uszkodzonych przez dym z ognia.

5. Oczyszczamy dom z sadzy i dymu

W wielu przypadkach przedmioty, które wyglądają na uszkodzone, można odzyskać z profesjonalną opieką. Aasza awaryjna renowacja po szkodach pożarowych obejmuje usługi takie jak czyszczenie i sanitacja w celu zmniejszenia strat, w tym usuwanie sadzy z elektroniki i eliminowanie zapachów dymu.

6. Oczyszczamy kanały wentylacyjne i poprawiamy jakość powietrza

Twój system wentylacji ma zasadnicze znaczenie dla zdrowia pracowników i gości. Ponieważ pożary mogą wypełnić go niebezpiecznymi substancjami, czyścimy kanały w całym budynku, aby wszyscy po powrocie do pracy oddychali czystym powietrzem.

7. Przywrócenie do działania i pełna odbudowa

Świadczymy pełen zakres usług ogólnobudowlanych w celu wykonania napraw po pożarze, w tym usługi zarządzania projektami, przeglądy, wyceny i kosztorysy napraw. Nasz zespół skontaktuje się z Twoją firmą ubezpieczeniową, aby uzyskać rozwiązanie Twojego roszczenia.


envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram