Ozonowanie pomieszczeń

Jesteśmy specjalistami jeśli chodzi o ozonowanie pomieszczeń, mieszkań, domów, biur - po pożarach i dymie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Dlaczego ozonowanie?

Ozonowanie to świetny sposób na pozbycie się wszelkiego rodzaju drobnoustrojów jak wirusy, grzyby czy bakterie, ale także jest nieocenione przy konieczności pozbycia się brzydkich zapachów np. po pożarze.

Dlaczego my?

Działamy na generatorach ozonu marki AGGRESSIVE, której jesteśmy jedynym producentem. Za nami wiele zleceń dotyczących ozonowania także instytucji publicznych, co świadczy o bezpieczeństwie i efektywności zabiegu.
Ozonowanie to jedna z bezpieczniejszych metod dezynfekcji. Pod warunkiem, że jest realizowana przez specjalistów.

Wybierz właściwą firmę do ozonowania pomieszczeń po pożarze

SPRAWDZONE METODY

Nasi technicy stosują tylko sprawdzone metody dezynfekcji ozonem przetestowane w nawet najtrudniejszych warunkach, dlatego też możecie być pewni, że realizacja zlecenia nastąpi z należytą starannością i dbałością o szczegóły.

BEZPIECZEŃSTWO

Ozon jest bezpieczną metodą dezynsekcji, jeśli posługują się nim doświadczeni i przeszkoleni fachowcy, których zatrudnia nasza firma. Poinstruujemy wszystkie zainteresowane osoby o wszystkich aspektach bezpieczeństwa, które są ważne przed i po zabiegu.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

Doświadczenie i praca w przeróżnych warunkach pozwala nam na indywidualne dostosowanie zabiegu do potrzeb danego pomieszczenia czy mieszkańców. Stąd nasze usługi cieszą się popularnością ze względu na swoją bardzo wysoką skuteczność.

OZONOWANIE WIELKICH POWIERZCHNI

Dzięki szerokiemu zapleczu technicznemu i kadrowemu jako jedni z nielicznych przyjmujemy zlecenia dotyczące ozonowania dużych powierzchni takich jak hale, magazyny, czy całe bloki, biurowce. Generatory ozonu AGGRESSIVE pracując w synergii posiadają odpowiednie parametry, by zdezynfekować nawet tak duże obszary.
ZADZWOŃ TERAZ

envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram